
142,60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
Размер коробки ДхШхВ см -21,6х14,9х6. В наборі: заготовка з МДФ, декупажна серветка, клей ПВА, акрилові фарби, пензлик, спонж, інструкція
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Умняшка |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Высота | 6 см |
| Длина | 21.6 см |
| Пол | Унисекс |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 14.9 см |