254 ₴
Лоток канцелярський вертикальний ТМ Economix збірної на 3 відділення. Призначений для зберігання і сортування паперів і документів. Дозволяє зручно і компактно зберігати робочі документи в порядку. Являє собою збірну конструкцію зручну для транспортування і зберігання, просту в збірці. Має передній борт, на який при необхідності можна нанести потрібну інформацію. Підходить для паперів форматом до А4. Матеріал - поліпропілен.
| Вид | вертикальний |
| Колір | чорний |
| Розмір | 260х252х305 |
| Матерііал | пластик |
| Кількість відділень | 3 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Economix |
| Страна производитель | Украина |
| Вид | Вертикальный |
| Количество отделений | 3 |
| Расположение | Настольное |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Высота | 305 мм |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 252 мм |