10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Офісна гумка на натуральній основі, виготовлена з натурального каучуку без додавання пластикових матеріалів та фталатів.
М'яка частина (червона) призначена для стирання ліній графітових середніх класів твердості.
Тверда частина (синя) призначена для стирання чорнильних ліній та плям, туші, машинописних букв та видалення слідів грифелю кольорових олівців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koh-i-Noor |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення | Для видалення графітових написів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Вага | 6.3 г |
| Довжина | 41 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 14 мм |