65,75 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість кольорів у наборі | 7 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Тісто |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота | 19.5 см |
| Довжина | 6.5 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 2 см |