88,35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Тісто для ліплення "Master-Do", 3 баночки по 50 г. "Master-Do" — набір креативної творчості, унікальність якого полягає в складі матеріалу. Тісто дуже м'яке, але добре тримає форму, приємне на дотик, яскраве й безпечне. У баночці, що дає змогу зручно його зберігати, тісто не пересихатиме.
Бренд: Dankotoys
Паковання: Коробка
Колір: Різнобарвний
Вага в упаковці: 205 г
Габарити в упаковці: 16.5 x 5.5 x 6 см
Габарити без паковання: 17 x 6 x 6 см
Страна виробник: Китай
Матеріал: Комбінований
Комплектація: 3 баночки тіста по 50 г_
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість кольорів у наборі | 3 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Набір для ліплення |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота | 5.5 см |
| Довжина | 16.5 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 5.5 см |