147,10 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Горизонтальний лоток - інструмент для зберігання каталогів, журналів, проспектів та інших паперів формату А4.
Лоток виготовлений із полістиролу з глянсовою поверхнею, з можливістю вертикального або ступінчастого настроювання.
Лоток універсальний та сумісний з будь-якими класичними лотками.
Передня частина лотка зі скосом і збільшеним переднім виїмкою дозволяє витягувати необхідні папери швидко, а великий фронтальний отвір додає зручності при роботі.
Колір: зелений непрозорий, блакитний непрозорий, чорний, прозорий, димчастий, червоний, блакитний, лимонний, салатовий, фіолетовий непрозорий, сірий непрозорий, червоний непрозорий
Розмір: 340х250х58мм
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Арніка |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Горизонтальний |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість відділень | 1 |
| Розташування | Настільне |
| Розміри | |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 250 мм |