190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Горизонтальний лоток BUROMAX - інструмент для зберігання каталогів, журналів, проспектів та інших паперів формату А4.
Лоток виготовлений із міцного пластику з глянсовою поверхнею, з можливістю вертикального або ступінчастого настроювання.
Лоток універсальний та сумісний з будь-якими класичними лотками.
Передня частина лотка зі скосом і збільшеним переднім виїмкою дозволяє витягувати необхідні папери швидко, а збільшені стінки збільшують місткість.
Колір чорний
Розмір: 330х250х60 мм
BUROMAX - це якість і надійність!
Штрих код 4823078948595
UKTVED 3926
Матеріал пластик
Особливість -
Розмір/формат 330х250х60 мм
Тип горизонтальний
Колір чорний
Новинка Ні
Топ продажів Так
Наявність Так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buromax |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Горизонтальний |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість відділень | 1 |
| Розташування | Настільне |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 250 мм |