109,55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Бренд | ОКТО |
| Пол | Унисекс |
| Размер упаковки | 18 х 10 х 9 |
| Страна | Украина |
| Упаковка | Контейнер |
| Возраст | 3 года |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОКТОЇХ |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Набір для ліплення |
| Колір | Помаранчевий |
| Упаковка | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 18 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 9 см |