54,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Набір для творчості "Тісто для ліплення Master Do" для художньо-розвивальних зайняти дітей від 3-х років. Добре тримає форму, що дозволяє опрацьовувати досить дрібні деталі скульптури. Не липне до рук та поверхні. Ніжність та пластичність матеріалу сприяє розвитку тактильних відчуттів та дрібної моторики рук дитини. На відкритому повітрі тісто твердне протягом 24 годин. Для збереження еластичності зберігайте в недоступному для повітря місці. Не токсичний. У наборі – барвиста інструкція "в картинках", оформлена у вигляді майстер-класу з використання тіста для ліплення.
Бренд Danko Toys
Стать Унісекс
Розмір упаковки 18 х 12 х 2
Країна Україна
Вид Набір для ліплення
Упакування Коробка
Країна реєстрації бренду Україна.
Країна-виробник товару Україна
Колір Різнокольоровий
Вік 3 роки
Вага 155г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість кольорів у наборі | 7 |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Набір для ліплення |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Вага | 155 г |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 12 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 2 см |