320,30 ₴
Бренд Strateg
Стать Унісекс
Розмір упаковки 34 х 26 х 8
Країна Україна
Упаковка Коробка
Вік 6+
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 5 років |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Набір для ліплення |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота | 34 см |
| Довжина | 26 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 8 см |