150,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Підставка для книг від ZiBi – дуже зручний та корисний аксесуар, як для школярів так і для інших людей, що багато читають або працюють з книгами. Вона допоможе підібрати оптимальну відстань та нахил сторінки для збереження зору Вашої дитини при читанні. Підручник на підставці не займає багато місця на робочому столі, що дозволяє розмістити попереду робочий зошит і тримати правильну поставу під час виконання письмових завдань.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zibi |
| Країна виробник | Великобританія |
| Висота | 17.5 см |
| Довжина | 16 см |
| Матеріал виготовлення | Метал, Пластик |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Тип | Підставка для книг |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 16 см |