
143,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Корпус дирокола BUROMAX виготовлений із пластику. Підошва виконана з металу та оснащена знімним пластиковим контейнером для збирання відходів висікання та висувною лінійкою з форматною шкалою.
Пластиковий дирокол BUROMAX легко та швидко проб'є заявлену кількість аркушів.
Дироколи BUROMAX – це якість та надійність!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Buromax |
| Країна виробник | Китай |
| Антиковзка підошва | Так |
| Діаметр пробитого отвору | 5.5 мм |
| Кількість пробиваючих отворів | 2 |
| Лінійка поділу на формати | Так |
| Максимальна кількість аркушів | 10 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Відстань між пробитими отворами | 80 мм |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 58.5 мм |