


27,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Призначена для художників. Легко гнеться та має високі абсорбуючі властивості. При корекції малюнку клячка забирає частинки графіту, не пошкоджуючи при цьому папір та не розмазуючи малюнок. Для роботи із такими графічними матеріалами, як вугілля, сепія, сангіна, графіт тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxi |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Призначення | Для видалення графітових написів |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Довжина | 32 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 32 мм |