161,15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
класичний, стійкий, довговічний, функціональний, 330*250*70мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Арніка |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Горизонтальний |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість відділень | 1 |
| Розташування | Настільне |
| Колір | Жовтий |
| Розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 250 мм |