221,95 ₴
Вертикальний лоток 3 в 1 від BUROMAX призначений для зберігання та зручного використання паперів, журналів, каталогів, брошур тощо. Це дуже функціональний та зручний канцелярський виріб на робочому місці, що дозволить підтримувати порядок та систематизувати робочі документи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buromax |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Вертикальний |
| Кількість відділень | 3 |
| Розташування | Настільне |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 305 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 230 мм |