



133,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Дрібнозерниста текстурна паста ROSA TALENT
Дрібнозерниста паста на акриловій основі призначена для створення гладких рельєфів. Застосовується в різних техніках декору та скрапбукінгу. За рахунок густої кремової суміші паста ідеально моделюється та підходить для різних типів твердих поверхонь: дерево, картон, склокераміка, пластик та для загрунтованого полотна, металу, каміння.
Ідеально підходить для роботи із трафаретами. Вона поступово і чітко наноситься через трафарет, після нанесення тримає створену форму і не просідає. Паста міцно зчіплюється з поверхнею, надійно фіксує блискітки, стрази, бульйонки та інші декоративні елементи.
Якщо ви хочете створити об'ємний кольоровий візерунок – є два варіанти реалізації завдання:
- Створити візерунок чистою пастою, а після висихання його розфарбувати, затерти акриловими фарбами;
- одразу змішати пасту з фарбою у співвідношенні 70% фарби, 30% пасти – і ви отримаєте кольорову масу для створення візерунка.
За рахунок високої еластичності пасту можна використовувати для виготовлення найдрібніших елементів декору за допомогою молдов.
Особливості текстурної пасти для декору ROSA TALENT:
- Оптимальний обсяг для декораторів – 150 мл;
- Пластична – легко і чітко наноситься через трафарет;
- Ідеально моделюється та зберігає форму за рахунок густої консистенції;
- Еластична – не тріскається навіть у товстому шарі;
- При змішуванні з фарбою (до 30%) зберігає колір останньої.
Для нанесення пасти користуйтеся мастихіном або спеціальним гнучким шпателем. При формуванні високого рельєфу рекомендуємо наносити пасту тонкими шарами. Кожен наступний наноситься після повного попереднього висихання.
Надихайтеся, експериментуйте, генеруйте нові ідеї з матеріалами для декору від ROSA TALENT!
Зберігати у щільно закритій тарі за температури від +5 до +30°С.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rosa |
| Країна виробник | Китай |
| Об`єм | 150 мл |