61,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Маса для ліплення коричнева, на основі глини. Поставляється в герметичній упаковці - всередині м'яка, волога, пластична. Після висихання добре шліфується, не відлущуючись. Готові фігурки можна розфарбувати, покрити лаком. Дитина може відчути себе справжнім скульптором, розвиваючи при цьому тонкі рухи пальців, об'ємну уяву. Заняття з пластичною масою сприяє розслабленню, зняттю напруги в психологічному плані. Вес: 250гр. Вік: від 6 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колорит |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість кольорів у наборі | 1 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Пластилін |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Скульптурний пластилін |
| Колір | Теракотовий |
| Упаковка | |
| Вага | 360 г |
| Висота | 7.2 см |
| Довжина | 11 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 5.5 см |