267,30 ₴
Тісто для ліплення "Master Do" від Dako toys - це набір креативної творчості, розроблений та призначений для дітей та дорослих.Його унікальність полягає у складі самого матеріалу тесту Воно дуже м'яке, але добре тримає форму, приємне на дотик, яскраве та безпечне (тільки не потрібно його жувати).
Різнокольорові брусочки тіста та інструкція майстер-клас, допоможуть створити чарівний світ із найрізноманітніших предметів та забавних іграшок, які дитина із задоволенням зробить сама Ніжність та пластичність матеріалу, сприяє розвитку тактильних відчуттів та дрібної моторики рук, а дорослі із задоволенням пам'ятають його в руках, релаксуючи та відволікаючись від побутових проблем.
Створіть свій власний фантастичний або кулінарний шедевр та поділіться успіхами з близькими!
Комплект містить: тісто в брикетах 10шт, тісто в баночках 2шт, кульковий пластилін 1шт, набір іграшкових столових приладів, комплект з трьох стеків, форма для виготовлення морепродуктів, таця для суші, качалка, палички для шашлику 2шт, палички для суші 2.
| Вид | Набір для ліплення |
| Вік | 3 роки |
| Розмір упаковки | 26 х 19 х 7 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна | Україна |
| Бренд | Danko Toys |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість кольорів у наборі | 10 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Набір для ліплення |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 26 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 19 см |