315 ₴
Тісто для ліплення "Master Do" від Dako toys - це набір креативної творчості, розроблений та призначений для дітей та дорослих.Його унікальність полягає у складі самого матеріалу тесту Воно дуже м'яке, але добре тримає форму, приємне на дотик, яскраве та безпечне (тільки не потрібно його жувати).
Різнокольорові брусочки тіста та інструкція майстер-клас, допоможуть створити чарівний світ із найрізноманітніших предметів та забавних іграшок, які дитина із задоволенням зробить сама Ніжність та пластичність матеріалу, сприяє розвитку тактильних відчуттів та дрібної моторики рук, а дорослі із задоволенням пам'ятають його в руках, релаксуючи та відволікаючись від побутових проблем.
Створіть свій власний фантастичний або кулінарний шедевр та поділіться успіхами з близькими!
Комплект містить: тісто в брикетах 10шт, тісто в баночках 2шт, кульковий пластилін 3шт, текстурайзер "вафлі", комплект з двох стеків, скалка, екструдер, вітрина для морозива, формочки 2шт, палички 4ш, інструкція..
Бренд: Danko Тoys
Упаковка: Коробка
Колір: Різноцвіт
Вага в упаковці: 570 г
Габарити упаковці: 26х19х7
Країна виробник: Україна
Матеріал: Комбінований
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість кольорів у наборі | 10 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Набір для ліплення |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Вага | 570 г |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 26 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 19 см |