

177,25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пластиковий дирокол серії PASTEL від BUROMAX – незамінний аксесуар під час роботи з документами, легко та швидко проб'є заявлену кількість аркушів паперу.
Діркопробивач BUROMAX - це зручність і надійність!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Buromax |
| Країна виробник | Китай |
| Антиковзка підошва | Ні |
| Діаметр пробитого отвору | 5.5 мм |
| Кількість пробиваючих отворів | 2 |
| Лінійка поділу на формати | Так |
| Максимальна кількість аркушів | 20 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Відстань між пробитими отворами | 80 мм |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 95 мм |