

273 ₴
Характеристики:
- металевий корпус;
- шість кутів нахилу;
- 165x170x160 мм
- Утримувач надійно фіксує сторінки;
- яскравий барвистий дизайн;
- стійка основа з гумовими накладками, які оберігають меблі від пошкоджень, запобігають ковзанню та гасять шум.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 17 см |
| Довжина | 16.5 см |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Тип | Підставка для книг |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 16 см |