296,10 ₴
Набір для ліплення Master Do: 25 кольорів для безмежної творчості Відкрийте двері у світ творчості з неймовірним набором для ліплення Master Do. Цей набір містить: 25 яскравих кольорів тіста для ліплення по 20 г, які приємні на дотик, легко змішуються та не липнуть до рук. Різноманітні аксесуари, що допоможуть дитині втілити будь-які задуми в життя. З Master Do ваша дитина: Розвиватиме дрібну моторику, координацію та логічне мислення. Стимулюватиме уяву, творчі здібності та емоційний розвиток. Вчитиметься новим формам та кольорам. Створюватиме неймовірні фігурки, мозаїки та цілі світи з тіста. Відчуватиме радість від творчості та самовираження. Набір для ліплення Master Do - це: Безпечні та якісні матеріали, що відповідають європейським стандартам. Яскравий та оригінальний дизайн, який захопить дитину. Безмежні можливості для творчості. Чудовий подарунок для будь-якої дитини. Замовляйте набір для ліплення Master Do і подаруйте своїй дитині море емоцій та можливість творити Комплектація: 25 пакетиків тіста для ліпки, аксесуари
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість кольорів у наборі | 21-25 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Набір для ліплення |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 24 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 24 см |