
253,90 ₴
"Master Do" це набір креативного творчості для дітей та дорослих. Тісто дуже м'яке, але добре тримає форму, приємне на дотик, яскраве і безпечне. На відкритому повітрі твердне протягом 24-х годин. Для збереження еластичності зберігати в недоступному для повітря місці. Не токсичне. Комплект містить: тісто в брикетах 10шт, тісто в баночках 2шт, форми 6шт, стек, планшет-заготовка, інструкція. Оформлення російською мовою. Вік: 3+ Розмір упаковки 26,5 * 19 * 7,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Набір для ліплення |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота | 7.5 см |
| Довжина | 26.5 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 19 см |