
209,90 ₴
Креативна творчість "Тісто для ліплення Master Do "Шеф-кухар.Траторія" Маючи в своєму розпорядженні безліч різних пристосувань, ви здивуєте всіх кулінарними шедеврами -паста, піца, лазанья, брускети, паніні, вишукана панакота та безліч іншого. Комплектація: тісто для ліплення в брикетах 10шт., тісто для ліплення в баночках 2шт., формочки для ліплення 2шт., комплект із 2-х стеків, килимок 1шт., інструкція 1 шт.Нетоксичне, не містить шкідлтвих домішок. Мова оформлення укр. Розмір упаковки 26х19х7,5см. Вік 3+
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Набір для ліплення |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота | 7.5 см |
| Довжина | 26 см |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 19 см |