259,80 ₴
Гірлянда Штора-дощ електрична 240лапм. Колір світіння ламп Холодний білий, мініконтролер - 8 режимів світіння. Колір дроту – чорний. Харчування – 220V. Довжина основи шнура 3м, з якого вниз звисають світлодіодні нитки 6шт по 40см і 6шт по 60см. Розмір упакування: 16*9*8 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Колорит |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина шнура живлення | 3 м |
| Кількість ламп | 240 шт. |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Статичний |
| Стан | Новий |
| Тип освітлення | Електрична гірлянда |
| Упаковка | Коробка |
| Управління | На корпусі |
| Форма лампочки | Класична |
| Колір світіння | Білий |
| Розміри | |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір шнура живлення | Чорний |