133,95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Горизонтальний лоток КІП - інструмент для зберігання каталогів, журналів, проспектів і інших паперів формату А4.
Лоток виготовлений з нетоксичного пластика з глянсовою поверхнею, є можливість вертикального або ступеневого настроювання.Лоток універсальний і сумісний з будь-якими класичними лотками.Передня частина лотка зі скосом і збільшеною передньою виїмкою дозволяє витягувати необхідні папери швидко, а великий фронтальний отвір додає зручності при роботі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КІП |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Горизонтальний |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість відділень | 1 |
| Розташування | Настільне |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 66 мм |
| Довжина | 358 мм |
| Ширина | 260 мм |