

310,60 ₴
Вертикальний лоток 4 в 1 від BUROMAX призначений для зберігання та зручного використання паперів, журналів, каталогів, брошур тощо. Це дуже функціональний та зручний канцелярський виріб на робочому місці, що дозволить підтримувати порядок та систематизувати робочі документи.
Поставляється у розібраному вигляді (не займає багато місця), легко збирається без інструментів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buromax |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Вертикальний |
| Кількість відділень | 4 |
| Розташування | Настільне |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 305 мм |
| Довжина | 258 мм |
| Ширина | 305 мм |