
157,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Металевий діркопробивач серії MORANDI STYLE від BUROMAX - незамінний аксесуар при роботі з документами, легко та швидко проб'є заявлену кількість аркушів паперу. Ідеальний інструментом для вашого офісу чи дому, який поєднує в собі надійність, ефективність і стильний сучасний дизайн, що створює гармонійне доповнення до будь-якого робочого простору.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Buromax |
| Країна виробник | Китай |
| Антиковзка підошва | Ні |
| Діаметр пробитого отвору | 5.5 мм |
| Лінійка поділу на формати | Так |
| Максимальна кількість аркушів | 25 шт. |
| Матеріал | Метал |
| Відстань між пробитими отворами | 80 мм |
| Фіксатор | Так |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 96 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 89 мм |