1 580 ₴
- ущільнена спинка для комфортного носіння;
- анатомічні лямки, що не тиснуть на плечі;
- 1 містке відділення з додатковими кишеньками всередині;
- 1 передня містка кишеня;
- нагрудний ремінь з регулюванням по висоті для надійної фіксації на спині дитини;
- зручна ручка-петля;
- надійна фурнітура для довговічності;
- міцна брендована підкладка;
- світлоповертальні елементи для безпеки.
Розмір за сіткою: XS
Розмір: 30,5 х 21,5 х 11 см
Вага: 0,28 кг (+/- 10%)
| Об'єм, л | До 10 л |
Рекомендовано дітям зростом від 100 см до 115 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 280 г |
| Висота | 30.5 см |
| Глибина | 11 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 10 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Малий |
| Розмір (зріст) | XS(до 115 см) |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 21.5 см |