

65,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Пінопластові заготовки ТМ SANTI у формі квадрата 20х20см - це універсальний елемент для творчості та декору. Легкий, міцний та зручний у роботі матеріал відмінно підходить для різних технік хендмейду, художнього оформлення та святкового декору. Підходить як для дорослих, так і для дитячої творчості: розписуйте, декоруйте, оформляйте у техніці декупаж, комбінуйте з текстилем, стрічками, бусинами та іншим декором.
Заготовки з пінопласту ТМ SANTI представлені у різноманітних формах, розмірах та тематиках, що дає повну свободу для втілення будь-яких творчих ідей – від простих фігур до сезонного та інтер'єрного декору. Вони ідеально підходять для оформлення тематичних заходів: весіль, днів народження, Нового року та інших свят. Готовий виріб стане оригінальною окрасою інтер'єру, стильним подарунком або яскравим акцентом на святковій композиції.
Основні характеристики пінопластових заготовок "Квадрат" ТМ SANTI:
● кількість в упаковці 2 шт.
● розмір 20х20 см
● товщина 2 см
● колір білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Santi |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 2 см |
| Довжина | 20 см |
| Матеріал | Пінопласт |
| Призначення | Для розпису фарбами |
| Колір | Білий |
| Ширина | 20 см |