
142,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Розмір коробки ДхШхВ см +21,6х14,9х6. У наборі: заготівля з МДФ, декупажна серветка, клей ПВА, акрилові фарби, пензлик, спонж, інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Умняшка |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 8 років |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 21.6 см |
| Стать | Унісекс |
| Упаковка | Коробка |
| Ширина | 14.9 см |