165,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Технічні характеристики* Набір для творчості Умняшка Декупаж на тканині Рюкзак з ламою (Д+007/1):
| Категорія | декорування і дизайн, робота з тканиною |
| Вид | набір для творчості |
| Матеріал | тканина |
| Вік | від 10 років |
| Розмір | 232x63x153 мм |
| Комплектація | рюкзак з двуніткі, декупажна серветка, клей для декпажа по тканині, кисть для декупажу |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Умняшка |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 23.2 см |
| Ширина | 6.3 см |