
185,30 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Технічні характеристики* Набір для творчості Умняшка Декупаж на тканині Еко+сумка+ловець снів (Д+006/1):
| Категорія | декорування і дизайн, робота з тканиною |
| Вид | набір для творчості |
| Матеріал | тканина |
| Вік | від 10 років |
| Мова | український |
| Розмір | 216x149x6 мм (упаковка) |
| Комплектація | еко+сумка з двуніткі, декупажна серветка, клей для декупажу по тканині, кисть для декупажу |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Умняшка |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 21.6 см |
| Ширина | 6 см |