215,60 ₴
Стильний прозорий з малюнком дитячий рюкзак закривається на блискавку, має одне відділення. Регульовані лямки шириною 2,5см. Є петля для підвісу. Матеріал: силікон. Розмір: 27*25*8 см. Вага: 195
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Колорит |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 195 г |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 8 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Ширина | 25 см |
| Матеріал | Силікон |