

242,15 ₴
Світлодіодна настільна LED лампа складана з кабелем - підійде для використання як в офісі, так і вдома. Регулюється висота. 24 світлодіоди. Потужність лампи 2 W, 2 рівні освітленості. Працює від акумулятора та мережі. Висота 27см., ширина 7см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noname |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 24 |
| Потужність лампи | 2 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 70 мм |