259,30 ₴
Стильний дитячий рюкзак закривається на блискавку, декорований двосторонніми паєтками і аплікацією. У рюкзака одне відділення, внутрішня одна кишеня. Регульовані лямки, шириною 3 см. Є петля для підвішування. Матеріал екошкіра з підкладкою, тканина. Кольори в асортименті. Розмір: 26 * 22 * 9 см. Вага: 225 г.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Колорит |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 225 г |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 9 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 22 см |
| Матеріал | Тканина |