238,70 ₴
Стильний дитячий рюкзак закривається на блискавку. У рюкзака одне відділення. Регульовані лямки, шириною 2,5 см. Є петля для підвішування. Виготовлений з: силікон / екошкіра з підкладкою. Кольори в асортименті. Розмір: 27 * 25 * 8 см. Вага: 210 г.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Колорит |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 210 г |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 8 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 25 см |
| Матеріал | Силікон |