154,90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Заготовки з дерева від ROSA TALENT - це вироби з екологічно чистої сировини, відшліфовані, виготовлені ручним способом, добре видно текстуру дерева, без сучків. Вироби з дерева можна задекорувати в різних техніках таких як декупаж, кракелюр, мармурування, розпис фарбами та обрисами, мозаїка, глазурування, позолота та ін. і можуть використовуватись як у побуті, так і як декоративна річ. В асортименті представлені ящики на петлях та із замком, склянки, підноси.
Бренд ROSA TALENT
Тип товару Скриньки
Базова одиниця шт
Морозостійкість Морозостійкий товар
Розмір root 10х5х10 см
Товар Скриньки
Виробник ROSA
Термін придатності Необмежений
Матеріал Дерево
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rosa |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 10 см |
| Матеріал | Дерево |
| Призначення | Для розпису фарбами |
| Тематика заготовки | Скриньки, комоди, ящики |
| Ширина | 10 см |