2 399 ₴
Рюкзак T-137 торгової марки YES одночасно стильний та універсальний!
Модель для підлітків, досить містка, виконана з урахуванням трендів та переваг даної вікової групи.
Торгова марка YES представляє рюкзаки для найвибагливіших покупців. Колекції регулярно оновлюються, оскільки динаміка змін трендів та переваг дуже висока. Поряд із класичними, торгова марка YES представляє зухвалі дизайни, виконані у тренді поточного часу. YES - це завжди якісні характеристики, вдосконалена ергономіка, зручний функціонал та кохання на довгий час до обраного рюкзака!
Кількість відділень: 1
Кількість кишень: 2, знімні
Бонус дизайну:
- Знімні кишені, що трансформуються в сумки через плече
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 650 г |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 19 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Регульовані лямки |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | L(145-175 см) |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 31 см |