2 299 ₴
Компактна та містка модель S-99 торгової марки 1Вересня виконана з легкого та міцного матеріалу. Корпус моделі ущільнений спіненим поліетиленом. Спинка жорстка та міцна. Модель розроблена для дітей молодшого шкільного віку з урахуванням усіх вимог цієї вікової категорії.
Торгова марка 1Вересня представляє продукцію, розроблену українськими дизайнерами з урахуванням основних потреб українських школярів.
У комплект до рюкзака можна вибрати пенал та сумку для взуття однойменного дизайну. Торгова марка 1Вересня представляє широкий асортимент канцелярії для школи.
Кількість відділень: 1
Кількість кишень: 4
Усередині:
- Відділення для шкільного приладдя,
- Органайзер,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 800 г |
| Висота | 40.5 см |
| Глибина | 14.5 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 17 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 29.5 см |