
99,65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Підставка для дитячих книг та підручників, металева(висота17см.) з пластиковою основою(16х16см.).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Колорит |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 17 см |
| Довжина | 16 см |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Тип | Підставка для книг |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 16 см |