

450 ₴
Рюкзак жіночий YES YW-28 "Glamor Tucana" |
Характеристики
Кількість кишень 2
Кількість відділень 2
Матеріал PUR
Об'єм, л 11
Підлога Для неї
Розмір, см 32 х 26 х 13
Країна виробництва Великобританія
Тип Рюкзак Fashion
Торгова марка YES Weekend
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 13 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 11 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 26 см |