2 699 ₴
Незмінно відмінна якість рюкзаків торгової марки YES та конструктив моделі S-40 будуть гідно оцінені школярами.
Модель S-40, торгова марка YES, ідеальна для дітей молодшого шкільного віку!
Торгова марка YES по праву займає лідируючу позицію серед рюкзаків для молодшої та середньої школи. Це завжди якісні характеристики, вдосконалена ергономіка, зручний функціонал та трендові дизайни.
У комплект до рюкзака можна вибрати пенал та сумку для взуття однойменного дизайну. Торгова марка YES представляє широкий асортимент канцелярії для школи.
YES цінують батьки, люблять діти!
Кількість відділень: 2
Кількість кишень: 3
Усередині:
- Відділення для шкільного приладдя
- Органайзер
Бонус дизайну:
- Аплікація матеріалом з голографічним ефектом та глітером
- Паєтки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 800 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 17 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 19 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |