2 520 ₴
Компактна та містка модель S-97 торгової марки 1Вересня має м'який ущільнений корпус, який добре тримає форму і при цьому зберігає гнучкість.Спинка жорстка та міцна. Передня кишеня виконана з EVA матеріалу. Модель розроблена для дітей молодшого шкільного віку з урахуванням усіх вимог цієї вікової категорії.
Торгова марка 1Вересня представляє продукцію, розроблену українськими дизайнерами з урахуванням основних потреб українських школярів.
Кількість відділень: 2
Кількість кишень: 3
Усередині:
- Відділення для шкільного приладдя
- Організатор
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 1 Вересня |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 980 г |
| Висота | 39.5 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 16 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28.5 см |