3 320 ₴
Новаторський та функціональний напівкаркасний рюкзак S-91 від бренду Yes забезпечить комфорт та стильний вигляд українських школярів. Унікальність та численні переваги визначають шкільний ортопедичний рюкзак Yes S-91 як найкращий вибір для сучасних школярів.
Рюкзак S-91 з ортопедичною спинкою від торгової марки Yes ущільнений по всьому корпусу спіненим поліетиленом та добре тримає форму. Передня кишеня рюкзака виготовлена з EVA матеріалу, литого або м'якого, залежно від дизайну, та забезпечує надійний захист вмісту. Зовнішній матеріал рюкзака – міцний водовідштовхувальний поліестер.
Ортопедична спинка рюкзака продумана до дрібниць та забезпечує рівномірний розподіл навантаження на всі відділи хребта. Пом'якшувальні подушечки розташовані таким чином, щоб масажний ефект здійснювався в найбільш напружених ділянках спини дитини для максимально комфортного носіння.
Ортопедичні властивості спинки напівкаркасного рюкзака S-91 від бренду Yes закріплені патентом.
Шкільний рюкзак S-91 має масажні EVA лямки анатомічної форми, вони не тиснуть на плечі і тому дитина почувається дуже комфортно.
Зовнішні бічні кишені, внутрішні відділення та органайзери дозволяють розмістити все необхідне для школи.
Нестандартний дизайн рюкзака Yes Gamer S-91 з об'ємним геймерським акцентом зробить кожен день у школі яскравою пригодою для вашого малюка. Цей рюкзак вражає своєю оригінальністю та практичністю.
ТМ Yes – лідер серед рюкзаків для молодшої та середньої школи. Завжди висока якість, ергономічна перевага, функціональні можливості та модний дизайн.
- 2 місткі відділення для підручників та зошитів;
- 1 містка передня кишеня для шкільного приладдя;
- 2 бічні кишені для пляшечки з водою та інших дрібних речей;
Зручні деталі внутрішньої організації шкільного рюкзака Yes S-91:
- внутрішній органайзер для шкільного приладдя;
- кишеню для телефону;
- відділ для гаджетів із захисною флісовою підкладкою;
- карта-вкладиш для внесення персональних даних учня;
- значки на кишенях для внутрішньої навігації;
- Брендована міцна підкладка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 980 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 14 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | M(130-145 см) |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 29 см |