2 630 ₴
Компактний та ергономічний рюкзак S-30 JUNO ULTRA Premium торгової марки YES призначений для дітей молодшого шкільного віку.
Модель S-30 JUNO ULTRA Premium розроблена з урахуванням усіх вимог та потреб цієї вікової категорії.
Торгова марка YES по праву займає лідируючу позицію серед рюкзаків для молодшої та середньої школи. Це завжди якісні характеристики, вдосконалена ергономіка, зручний функціонал та трендові дизайни.
У комплект до рюкзака можна вибрати пенал та сумку для взуття однойменного дизайну. Торгова марка YES представляє широкий асортимент канцелярії для школи.
YES цінують батьки, люблять діти!
Кількість відділень: 3
Кількість кишень: 3
Усередині:
- Відділення для шкільного приладдя,
- Органайзер,
Бонус дизайну:
- Брелок-підвіс
- Дизайн із 3D об'ємом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 980 г |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 18 см |
| Каркасний рюкзак | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 17 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | Малий |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Колір | Синій |
| Ширина | 27 см |