3 640 ₴
Особливості конструкції напівкаркасного рюкзака Yes S-100:
- ортопедична спинка з пом’якшувальними подушечками для правильного положення тіла та додаткового комфорту;
- інноваційна система 3S з анатомічними лямками для зниження тиску на плечі дитини та навантаження на спину;
- нагрудний ремінь з регулюванням по висоті для надійної фіксації рюкзака на спині дитини;
- посилене дно з захисним прогумованим покриттям для додаткової стійкості та захисту від бруду;
- зручна ручка з пластиковим контуром;
- 1 містке відділення для підручників та зошитів;
- 2 просторі передні кишені для шкільного приладдя та пеналу;
- 2 бокові кишені для пляшечки з водою та інших дрібних речей;
- надійна фурнітура для довговічності;
- світловідбивальні елементи для безпеки.
Зручні деталі внутрішньої організації:
- внутрішній органайзер для шкільного приладдя
- кишеня для телефону
- відділ для гаджетів з захисною флісовою підкладкою
- картка-вкладиш для внесення персональних даних учня
- позначки на кишенях для внутрішньої навігації
- брендована міцна підкладкаРозмір та характеристики:
Розмір за сіткою: S
Розмір: 37 х 30 х 14 см
Об'єм: 15,5 л
Вага: 0,85 кг (+/- 10%)
Рекомендовано для дітей зростом від 115 см до 130 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 850 г |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 14 см |
| Каркасний рюкзак | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15.5 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Регульовані лямки |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 см |