
97,15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Цей настільний лоток важить всього 170 г, представлений у розмірах 34 х 26,5 х 6,5 см, зручних для зберігання та перенесення паперів та документів формату А4. Матеріал виготовлення комірки – якісний, добротний поліпропілен. Модель без борту, має отвір для зручності використання.
Колір чорний;
Тип: горизонтальний;
Кількість відділень: 1
Матеріал виготовлення: пластик
Бренд: Тайвань
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Арніка |
| Країна виробник | Україна |
| Вид | Горизонтальний |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 265 мм |