


1 450 ₴
Характеристики:
- Ергономічна форма;
- Анатомічна, плотна спинка;
- Регульовані лямки дозволяють виставити максимально комфортну висоту по спині дитини;
- Додаткова фіксація лямок за допомогою нагрудного ременя;
- Світловідбиваючі елементи для безпеки дитини на дорозі в темну пору доби;
- Посилене дно із захисними накладками
- Кількість відділень: 2
- Кількість кишень: 2;
- Вага (+/- 10%), кг: 0,86
- Розмір, см: 38 х 24 х 14
- Об'єм, л: 13
- Матеріал: Поліестер
| Торгова марка | Smart |
| Тип | Рюкзак |
| Вік | 6-9 |
| Модель | H-55 |
| Кількість відділень | 2 |
| Спинка | Ортопедична |
| Розмір по сітці | M |
| Тип ручки | Ручка-петля |
| Розмір, см | 38 x 24 x 14 |
| Об'єм, л | 13 |
| Вага, кг (+/- 10%) | 0.86 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart |
| Країна виробник | Великобританія |
| Вага | 860 г |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнення | Ні |
| Об`єм | 13 л |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Особливості | Світловідбивні елементи, Нагрудний ремінь, Регульовані лямки |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Розмір (зріст) | S(115-130 см) |
| Колір | Синій |
| Ширина | 24 см |