233,40 ₴
Цей компактний кишеньковий калькулятор Brilliant ви завжди можете тримати під рукою для різнопланових обчислень. Прилад оснащений однорівневою пам'яттю, має широкі гумові клавіші із чіткими цифрами та знаками, захистом від залипання. Для економії енергії є функція вимкнення живлення. Працює від сонячної панелі та літієвої батарейки.
Колір: чорний;
Тип: кишеньковий;
Бренд: Brilliant
Матеріал корпусу: пластик
Джерело енергії: сонячна батарея; літієва батарея;
Розрядність дисплея: 8;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brilliant |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Кишеньковий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розрядність | 8 |
| Тип | Простий калькулятор |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Довжина | 83 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Ширина | 57 мм |